Nasze zalety

1. Kompleksowa obsługa: Zaczynając od analizy potrzeb klienta, poprzez projektowanie, aż po terminowy montaż - dbamy o każdy etap realizacji.

2. Dostępność na terenie całego kraju: Dysponujemy ekipami montażowymi w różnych regionach Polski, co umożliwia nam obsługę klientów na terenie całego kraju.

3. Elastyczność dla każdej firmy: Bez względu na rozmiar przedsiębiorstwa, zapewniamy produkty i usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb, obsługując zarówno małe firmy, jak i globalne sieci sprzedaży.

producent reklamy, kaseton tekstylny, realizacja agencja reklamowa GrupaDS, druk solwentowy
O Nas

Witamy w świecie kreatywnych
i innowacyjnych rozwiązań reklamowych!

Jako agencja reklamowa typu full-service, posiadamy możliwości zrealizowania dla Państwa każdego zlecenia. Od wydruku ulotek, bannerów czy katalogów po tworzenie i realizację całych kampanii reklamowych.
Pracujemy dla firm i instytucji z sektora dużych, średnich i małych przedsiębiorstw. Dla tych o ugruntowanej pozycji rynkowej jak i tych stawiających swoje pierwsze kroki w biznesie. I co naszym zdaniem ma niebagatelne znaczenie, dla wszystkich naszych Klientów pracujemy zawsze tak samo rzetelnie i z takim samym zaangażowaniem. Na koniec chcielibyśmy jeszcze dodać, że zasięgiem naszych działań obejmujemy teren całej Polski.

Zapraszamy serdecznie do współpracy
Grupa DS